Відділ з питань освіти та сім'ї Збаразької районної державної адміністрації
Збаразької районної державної адміністрації

«Гордість Збаражчини - 2019»

10 травня 2019 року  в  актовому залі Збаразької  школи ім. Івана Франка   відбулося традиційне урочисте дійство, районний фестиваль «Гордість Збаражчини - 2019», на якому було відзначено кращих з кращих  у навчанні, обдарованих учнів закладів освіти району. На  сцену запрошено 23 учні, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами обласних олімпіад з базових дисциплін, 13 юних науковців, переможців та призерів обласного та всеукраїнкого етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук і 7 переможців та призерів обласного та всеукраїнкого етапів  мовно – літературних конкурсів.

В.о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Оксана Бернадин привітала інтелектуальну надію району та побажала учням і їх наставникам успіхів  та нових зіркових перемог. Всім учням  були вручені символічні сувеніри «Гордість Збаражчини - 2019» та подарунки.

Чарівності та урочистості святу додали виступи талановитих та артистичних юних аматорів шкіл району, переможців мистецьких конкурсів та фестивалів.« повернутися до списку новин