Відділ з питань освіти та сім'ї Збаразької районної державної адміністрації
Збаразької районної державної адміністрації

Колегія управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк, голова районної ради Світлана Боднар взяли участь у засіданні колегії управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
Обговорили питання про моніторинг організованого початку 2018/2019 навчального року в освітніх закладах району, про стан здобуття неповнолітніми повної загальної середньої освіти в районі.
Також проведено нараду з керівниками закладів освіти з питань: про замовлення документів про освіту для випускників 2019 року, про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684 щодо обліку дітей дошкільного та шкільного віку, про початок опалювального сезону у закладах освіти району, про окремі питання організації харчування учнів у закладах освіти району, про відзначення в закладах освіти району річниці Революції Гідності та Дня Свободи. Проведення заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору, про проведення конкурсу-огляду народознавчих світлиць- музеїв у закладах освіти району, про підготовку і проведення районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2019», про забезпечення підручниками учнів закладів загальної середньої освіти.
Крім того керівники закладів освіти району в рамках впровадження державної освітньої програми - Нова українська школа для першокласників закладів загальної середньої освіти району отримали ігрові набори LEGO Play BOX.
Довідково: У рамках «Нової Української школи» та спільного меморандуму Міністерства освіти і науки України та компанії LEGO школи Тернопільщини отримали великі набори конструкторів LEGO PlayBox, кожен з яких містить по 7000 елементів.« повернутися до списку новин