Відділ з питань освіти та сім'ї Збаразької районної державної адміністрації
Збаразької районної державної адміністрації

Пріоритети розвитку освіти Збаразького району

Сьогодні ми на всіх рівнях державного управління активно переосмислюємо роль вчителя і школи у становленні та розвитку української держави, її перспектив та майбутнього.

Саме завдяки цьому народилася концепція докорінного реформування освітньої галузі нашої держави – Нова Українська Школа, для належного впровадження якої за рахунок субвенцій з обласного бюджету закуплено 12 комплектів  комп’ютерної техніки  на суму майже 600 тисяч гривень.

За рахунок коштів, доданих із місцевих бюджетів, до кінця року буде придбано для закладів освіти  на суму майже 180 тисяч 6  ноутбуків та 2 мультимедійні комплекси, а на 199 тисяч гривень буде придбано   114 парт для 1-х класів  закладів освіти району та 2-х класів  Збаразької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, які у минулому році пілотували новий Державний стандарт початкової освіти. 

З метою охоплення якнайбільшої кількості дітей заняттями спортом у районі продовжується будівництво спортивного залу дитячо-юнацької спортивної школи за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування районного та міського бюджетів.

З ініціативи дружини Президента України Марини Порошенко та завдяки спільним зусиллям районної адміністрації та районної ради ми одними із перших в області створили “Інклюзивно-ресурсний центр” для підтримки дітей з особливими освітніми потребами району та підписали меморандум про співпрацю із об’єднаними громадами району.

Позитивна динаміка фінансового і матеріального забезпечення галузі освіти - це результат праці всіх гілок влади: обласної, районної та депутатів  органів місцевого самоврядування.

Щиро вдячні Вам за підтримку і бажаємо всім невичерпної енергії та  творчої наснаги!« повернутися до списку новин