Відділ з питань освіти та сім'ї Збаразької районної державної адміністрації
Збаразької районної державної адміністрації

Реформа освіти в дії

Протягом останніх років освітяни нашого району, діти та їх батьки відчули значну підтримку з боку держави. Завдяки вдалій державній політиці Президента та правильно визначеним пріоритетам розвитку освіти ми дійсно відчули, що держава піклується про дітей, а реформа галузі освіти  - одна із основних.

Для надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти у 2016-2018 роках в районі створено два опорні заклади, на зміцнення матеріально-технічної бази яких з державного бюджету використано  3756,343 гривень.

У 2018 році створено комунальну установу Збаразької районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр», на оснащення  кабінетів якої з державного бюджету освоєно  160 928 гривень. 

Впродовж останніх двох років держава, область вкладають в розвиток та модернізацію матеріально-технічної бази закладів освіти, зокрема, і нашого району значні  фінансові ресурси.

Здійснено капітальні ремонти 10 закладів освіти, розпочато будівництво нового спортивного залу дитячо-юнацької спортивної школи, спортивного майданчика із штучним покриттям тощо. Загальна сума видатків з державного бюджету склала понад 23 мільйони гривень.

Віримо, що небайдуже ставлення Президента та влади до потреб освіти дасть свої результати, адже наша спільна мета – виховати громадянина та патріота України.« повернутися до списку новин