Відділ з питань освіти та сім'ї Збаразької районної державної адміністрації
Збаразької районної державної адміністрації

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Доброводівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Доброводівської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів

 

Управління освіти,молоді та спорту Збаразької районної державної адміністрації відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту від 17 жовтня 2018 року №271-од оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Доброводівської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів Доброводівської сільської ради Збаразького району Тернопільської області, що знаходиться за адресою: вул. Шкільна, 6 с.Добриводи Збаразького району Тернопільської області, 47341.

 

Умови оплати праці: посадовий оклад директора визначається відповідно до штатного розпису. Передбачаються інші види виплат згідно з чинним законодавством.

 

Кваліфікаційні вимоги: Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до управління освіти, молоді та спорту Збаразької районної державної адміністрації (майдан Івана Франка, 1, м. Збараж) такі документи:

-           заяву про участь у конкурсі встановленого зразка

      - згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» встановленого зразка;

-   автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);

  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі; .
  • інші документи на розсуд заявника.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

 

Строк подання документів становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи подаються до управління освіти, молоді та спорту Збаразької районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: майдан Івана Франка, 1, м.Збараж, 47302. Кінцевий термін подання документів: 16.00 година 07 листопада 2018 року.

Конкурсна комісія розглядає заяви про участь у конкурсному відборі та подані документи і повідомляє кандидатів, яких допущено до участі в конкурсному відборі, про місце, дату і час проведення етапів конкурсного відбору.

 

Конкурсний відбір проводиться в два етапи.

 

Перший етап передбачає проведення письмового тестування за тестовими завданнями відкритої форми для перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та письмового вирішення ситуаційного завдання.

Визначається дата другого етапу конкурсу.

 

На другому етапі конкурсу здійснюється презентація кандидатом перспективного плану розвитку закладу, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 

Перший етап конкурсного відбору відбудеться 22 листопада 2018 року, об 11.00 годині в приміщенні управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, за адресою майдан Івана Франка, 1, м. Збараж.

 

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного
відбору можна звертатись до управління освіти, молоді та спорту Збаразької
районної державної адміністрації.                                                                               

Контактна особа - Панасюк Тетяна Іванівна, провідний спеціаліст по кадрах групи технічного нагляду, інформаційно-правового та господарського обслуговування навчальних закладів управління освіти, молоді та спорту Збаразької районної державної адміністрації, мобільний телефон 0677990621, електронна адреса   tetjanapanasyk@gmail.com« повернутися до списку новин