Відділ з питань освіти та сім'ї Збаразької районної державної адміністрації
Збаразької районної державної адміністрації

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Зарудянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

         Управління освіти, молоді та спорту Збаразької  районної державної адміністрації  відповідно до наказу управління освіти, молоді  та спорту від  13 вересня  2018 року №248-од     оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  директора  Зарудянської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарудянської  сільської ради Збаразького району Тернопільської області, що знаходиться за адресою: вул. Грушевського,1 с.Заруддя Збаразького  району Тернопільської області, 47333.

Умови оплати праці: посадовий оклад директора визначається відповідно до  штатного розпису.  Передбачаються інші види  виплат  згідно з чинним законодавством.

Кваліфікаційні вимоги:  Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра  та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

        Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до управління освіти, молоді та спорту Збаразької районної державної адміністрації  (майдан І.Франка, 1, м. Збараж)  такі  документи:

         -  заяву про участь у конкурсі встановленого зразка»

         -  згоду  на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»  встановленого зразка;

        -  автобіографію  або резюме (за вибором учасника конкурсу);

       - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

  -   копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра

(спеціаліста);

  -  копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж

педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

       -  довідку про відсутність судимості;

       -  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

       -  інші документи на розсуд заявника.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

   Строк подання документів становить  20  календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи подаються до управління освіти, молоді та спорту Збаразької районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: майдан Івана Франка, 1, м.Збараж, 47302. Кінцевий термін подання документів: 16.00  година  04 жовтня  2018 року.

        Конкурсна комісія розглядає заяви про  участь у конкурсному відборі та подані документи і повідомляє кандидатів, яких допущено до участі в конкурсному відборі,    про місце, дату  і  час  проведення етапів конкурсного відбору.

        Перший етап передбачає проведення письмового тестування  за тестовими завданнями відкритої форми для перевірки  на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та  письмового  вирішення ситуаційного завдання.

Визначається дата другого етапу конкурсу.

        На другому етапі конкурсу здійснюється презентація кандидатом перспективного плану розвитку закладу,  а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

      Перший етап конкурсного відбору  відбудеться  18  жовтня  2018 року,

 о 9.00  годині   в приміщенні управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, за адресою  майдан Івана Франка, 1,  м. Збараж.

      З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до управління  освіти, молоді та спорту Збаразької районної державної адміністрації.

Контактна особа –  Панасюк Тетяна Іванівна, провідний спеціаліст по кадрах групи технічного нагляду, інформаційно-правового та господарського обслуговування  навчальних закладів управління освіти, молоді та спорту Збаразької районної державної адміністрації, мобільний телефон 0677990621,    електронна адреса     tetjanapanasyk@gmail.com

 « повернутися до списку новин