Відділ з питань освіти та сім'ї Збаразької районної державної адміністрації
Збаразької районної державної адміністрації

Новини

З днем працівника освіти

Дата створення: 15:57 06.10.2019

Проща освітян

Дата створення: 18:51 28.09.2019

28 вересня  у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася ІХ професійна проща освітян, яка традиційно відбувається напередодні Дня працівника освіти.

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 15:07 16.09.2019

16 вересня 2019 року в актовому залі Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої за участю начальника управління Державної служби якості освіти в Тернопільській області Наталії Моравської та заступника начальника управління Державної служби якості освіти в Тернопільській області Наталії Волощук. Обговорили питання щодо побудови внутрішньої системи якості освіти у закладах загальної освіти.

Перші класи НУШ отримали сучасну комп'ютерну техніку, а комп'ютерні класи старшої школи отримали вісім стаціонарних

Дата створення: 14:35 13.09.2019

Перші класи НУШ отримали сучасну комп'ютерну техніку , а комп'ютерні класи старшої школи отримали вісім стаціонарних комп'ютерів Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 15:11 10.09.2019

10 вересня 2019 року в актовому залі Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти району за участю інспектора Збаразького РВ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській областіпожежника Михайла Леськіва, представника поліції Євгенії Купчик, в.о начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Оксани Бернадин та головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту Надії Симів. Обговорили питання щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки в закладах освіти, про вибухонебезпечні речовини, попередження нещасних випадківв учнівському середовищі, про внесення змін в освітні програми закладів освіти на 2019/2020 навчальний рік та про організацію форм здобуття загальної середньої освіти.

Підсумкова колегія управління освіти, молоді та спорту

Дата створення: 15:57 30.08.2019

30 серпня 2019 року відбулася підсумкова колегія управління освіти, молоді та спорту з керівниками закладів освіти району за участю в.о начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Оксани Бернадин, першого заступника голови районної державної адміністрації та завідувача районного  методичного кабінету Віктора Бартошинського. Обговорили питання про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2018/2019  навчальному році та завдання на 2019/2020  навчальний рік.

З Днем Державного Прапора

Дата створення: 11:57 23.08.2019

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 12:49 22.08.2019

22 серпня 2019 року в актовому залі Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулася нарада з керівниками та заступниками закладів загальної середньої освіти району за участю в.о начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Оксани Бернадин, заступника головного лікаря центру ПМСД Марії Перч та завідувача районного  методичного кабінету Віктора Бартошинського. Обговорили питання щодо підготовки закладів до нового 2019/2020 навчального року, вжиття заходів щодо профілактичних бесід про вакцинацію та структуру навчального року.

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 16:17 09.07.2019

09 липня 2019 року в актовому залі Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти району за участю лікаря-епідеміолога  Олексія Чванкіна, заступника головного лікаря центру ПМСД Марії перч, начальника управління Держспоживслужбит у Збаразькому районі, в.о начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Оксани Бернадин та головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту Надії Симів. Обговорили питання про стан захворювакності на кір в районі та заходи щодо запобігання подальшому зростанню захворюванрості, проведення планових перевірок в закладах дошкільної освіти у ІІ півріччі 2019 рокута деякі питання щодо створення безпечного освітнього середовища,формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.

Засідання круглого столу щодо роботи мобільної бригади

Дата створення: 16:34 22.05.2019

22 травня 2019 року в управлінні освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу щодо роботи мобільної бригади з питань попередження насильства в сім'ї та обговорено питання профілактичної роботи щодо домашнього насильства та розвитку гендерної рівності в районі та ОТГ за участю заступника голови райдержадміністрації Петра Тиньо, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Оксани Бернадин, головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олесі Скалецької, представника обласного управління поліції Дмитра Адамовича, представника районного управління поліції Юрія Панахиди та представника управління сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації Оксани Шуль.