Управління освіти, молоді та спорту Збаразької районної державної адміністрації
Збаразької районної державної адміністрації

Новини

З Днем Державного Прапора

Дата створення: 11:57 23.08.2019

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 12:49 22.08.2019

22 серпня 2019 року в актовому залі Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулася нарада з керівниками та заступниками закладів загальної середньої освіти району за участю в.о начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Оксани Бернадин, заступника головного лікаря центру ПМСД Марії Перч та завідувача районного  методичного кабінету Віктора Бартошинського. Обговорили питання щодо підготовки закладів до нового 2019/2020 навчального року, вжиття заходів щодо профілактичних бесід про вакцинацію та структуру навчального року.

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 16:17 09.07.2019

09 липня 2019 року в актовому залі Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти району за участю лікаря-епідеміолога  Олексія Чванкіна, заступника головного лікаря центру ПМСД Марії перч, начальника управління Держспоживслужбит у Збаразькому районі, в.о начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Оксани Бернадин та головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту Надії Симів. Обговорили питання про стан захворювакності на кір в районі та заходи щодо запобігання подальшому зростанню захворюванрості, проведення планових перевірок в закладах дошкільної освіти у ІІ півріччі 2019 рокута деякі питання щодо створення безпечного освітнього середовища,формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.

Засідання круглого столу щодо роботи мобільної бригади

Дата створення: 16:34 22.05.2019

22 травня 2019 року в управлінні освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу щодо роботи мобільної бригади з питань попередження насильства в сім'ї та обговорено питання профілактичної роботи щодо домашнього насильства та розвитку гендерної рівності в районі та ОТГ за участю заступника голови райдержадміністрації Петра Тиньо, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Оксани Бернадин, головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олесі Скалецької, представника обласного управління поліції Дмитра Адамовича, представника районного управління поліції Юрія Панахиди та представника управління сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації Оксани Шуль.

З Днем Вишиванки, друзі:)

Дата створення: 15:10 16.05.2019

Вишиванка – це генетичний код української нації. З давніх-давен українці вірили, що у сорочці закодоване хитросплетіння енергій, що творять довершеність та гармонію долі її власника. А наша вишиванка – єднає українців, бо в ній щастя і радість, біль та журба, надія та сила. #ДеньВишиванки  

«Гордість Збаражчини - 2019»

Дата створення: 16:18 10.05.2019

10 травня 2019 року  в  актовому залі Збаразької  школи ім. Івана Франка   відбулося традиційне урочисте дійство, районний фестиваль «Гордість Збаражчини - 2019», на якому було відзначено кращих з кращих  у навчанні, обдарованих учнів закладів освіти району. На  сцену запрошено 23 учні, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами обласних олімпіад з базових дисциплін, 13 юних науковців, переможців та призерів обласного та всеукраїнкого етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук і 7 переможців та призерів обласного та всеукраїнкого етапів  мовно – літературних конкурсів.

У рамках акції "Схід та Захід разом"

Дата створення: 11:06 02.05.2019

У рамках акції "Схід та Захід разом" у 12 сім'ях із різних населених пунктів району під час Великодніх свят перебували 14 дітей з Мангушського району Донецької області, учні Стародубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Для дітей було проведено екскурсії у Збаразькому замку та Вишнівецькому палаці, організовано майстер-класи по виготовленню писанок у різних техніках виконання, зустрічі із ровесниками тощо. Гості, проживаючи у сім'ях, мали змогу побачити традиції святкування Великодня на Західній Україні.

З Великоднем

Дата створення: 10:57 26.04.2019

Нарада керівників закладів освіти при начальникові управління освіти і науки облдержадміністрації

Дата створення: 20:45 22.03.2019

22 березня 2019 року в концертному залі Збаразької музичної школи відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району та ОТГ за участю начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Ольги Хоми, заступника голови районної державної адміністрації Петра Тиньо, в.о начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Оксани Бернадин. Обговорили питання про проект Закону України "Про загальну середню освіту" та запровадження сертифікації вчителів області, питання булінгу у школах.