Управління освіти, молоді та спорту
Збаразької районної державної адміністрації

Заклади загальної середньої освіти

Заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

1

Великовікнинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2

Гніздичненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад»

3

Доброводівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4

Залісецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5

Залужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6

Зарудянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7

Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №1

8

Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

9

Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

10

Киданецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11

Нижчелуб’янківська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

12

Романовоселівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад»

13

Стриївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

14

Технічний  ліцей  с.Добриводи

 

Заклади загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

1

Великокунинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

2

Раковецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

3

Вищелуб’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

4

Дзвиняцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

5

Добромірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

6

Зарубинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

7

Іванчанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

8

Капустинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

9

Кобильська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

10

Котюжинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

11

Красносільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

12

Кретівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

13

Кривчиківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

14

Коханівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

15

Максимівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

16

Синявська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

17

Травневська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

18

Шилівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

Заклади загальної середньої освіти І ступеня

1

Маловікнинська загальноосвітня школа І ступеня

2

Лозівська загальноосвітня школа І ступеня

3

Малоберезовицька загальноосвітня школа І ступеня

4

Малокунинецька загальноосвітня школа І ступеня

5

Новиківська загальноосвітня школа І ступеня

6

Олишковецька загальноосвітня школа І ступеня

7

Оприлівська загальноосвітня школа І ступеня