Управління освіти, молоді та спорту
Збаразької районної державної адміністрації

Новини

В рамках впровадження державної освітньої програми - Нова українська школа для першокласників Зарубинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів вручено ноутбук, принтер 3 в 1, ламінатор, документ-камеру

Дата створення: 16:34 07.11.2018

В рамках впровадження державної освітньої програми - Нова українська школа для першокласників Зарубинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за участю голови райдержадміністрації Валерія Савчука, в. о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксани Бернадин та депутата районної ради о. Івана Лесика вручено ноутбук, принтер 3 в 1, ламінатор, документ-камеру.

Голова районної державної адміністрації Валерій Савчук проінспектував впровадження Концепції «Нова українська школа» в Заруддянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:54 07.11.2018

Голова районної державної адміністрації Валерій Савчук проінспектував впровадження Концепції «Нова українська школа» в Заруддянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Очільникирайону: голова районної державної адміністрації Валерій Савчук, голова районної ради Світлана Боднар та в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Оксана Бернадин офіційно представили колективу Зарудянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів директора Анатолія Островського який призначений, як переможець конкурсу на зайняття вакантної посади керівника загальної середньої освіти.

Колегія управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Дата створення: 14:49 02.11.2018

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк, голова районної ради Світлана Боднар взяли участь у засіданні колегії управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Обговорили питання про моніторинг організованого початку 2018/2019 навчального року в освітніх закладах району, про стан здобуття неповнолітніми повної загальної середньої освіти в районі. Також проведено нараду з керівниками закладів освіти з питань: про замовлення документів про освіту для випускників 2019 року, про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684 щодо обліку дітей дошкільного та шкільного віку, про початок опалювального сезону у закладах освіти району, про окремі питання організації харчування учнів у закладах освіти району, про відзначення в закладах освіти району річниці Революції Гідності та Дня Свободи. Проведення заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору, про проведення конкурсу-огляду народознавчих світлиць- музеїв у закладах освіти району, про підготовку і проведення районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2019», про забезпечення підручниками учнів закладів загальної середньої освіти. Крім того керівники закладів освіти району в рамках впровадження державної освітньої програми - Нова українська школа для першокласників закладів загальної середньої освіти району отримали ігрові набори LEGO Play BOX. Довідково: У рамках «Нової Української школи» та спільного меморандуму Міністерства освіти і науки України та компанії LEGO школи Тернопільщини отримали великі набори конструкторів LEGO PlayBox, кожен з яких містить по 7000 елементів.